facebook-icontwitter-iconinstagram-icon

Yüz, Vücut ve Selülit Masajı

Yüz masajı, yüzdeki kasların yönlerini, sinir uçlarını, kan ve lenf dolaşımını, masaj hareketlerini bilerek, elleri iyi kullanma becerisine sahip kişiler tarafından yapılmalıdır.

Yüz Masajı

Yüz masajı; hücre yenilenmesini, dolaşımın hızlanmasını, kollajen ve elastin dokusunun güçlenmesini, cildin sıkılaşmasını ve yüz ovalinin ortaya çıkmasını sağlar.

Yoğun nem depo edici özelliği ile cildin canlı, parlak diri bir görünüm kazanmasını sağlayan anti-aging yüz masajı; A- C - E vitamini, koenzim Q-10, Alfa Hidroksi Asit, Hyalüronik Asit, Lipozom, bakır, çinko, magnezyum, retinol içeren özel ampul, serum, krem ve yağlar kullanılarak yapılmaktadır.

Anti - aging ürünler içindeki bakır, magnezyum ve çinko ciltte nem tutma, C vitamini bağ dokusunu sıkılaştırma, E vitamini serbest radikalleri yakalama ve cildin erken yaşlanmasını önleme, koenzim Q 10 anti- oksidan etki sağlama işlevlerini göstermektedir.

Uygulanan özel masaj teknikleri ile cilde son derece sağlıklı ve diri bir görünüm sağlayan bu masaj aynı zamanda çok keyifli ve dinlendiricidir.

Vücut Masajı

Ağrıyan sırtlar, tutulan boyunlar, gerilen kaslar için herhalde masajdan daha güzel bir armağan olamaz.

Masaj bir süreliğine bile olsa dış dünyanın tüm stres ve kargaşasından uzak fiziksel, zihinsel ve ruhsal bir arınma, rahatlama molasıdır.

Vücut masajı bu konuda uzman ve deneyimli kişiler tarafından; kişinin cilt yapısı göz önünde bulundurularak besleyici, nem depo edici, ödem sökücü, yağ yakımını hızlandırıcı özellikleri olan buğday, susam, biberiye, limon, portakal vb. yağlar kullanılarak yapılmaktadır.

Uygulanan masaj süresi yaklaşık bir saattir. Rahatlatıcı teknikler uygulanarak yapılan masaj sadece tedavi amaçlı değil; aynı zamanda kasların gevşemesi, zihinsel ve ruhsal bakımdan dinlenme, stresten arınma ve keyif amaçlı uygulanmaktadır.

Daha önce böylesine etkili bir uygulamayı tecrübe etmediyseniz, sizi belki de hayatınızın vazgeçilmezleri arasına katacağınız bir keyif ile tanışmaya davet ediyoruz.

Selülit Masajı

Ciltte oluşan  portakal kabuğu görünümünü düzeltmek, selülit problemini gidermek  ve cildi   sıkılaştırmak için yapılan bir masaj türüdür. Özel cilt sıkılaştırıcı aromatik yağlarla; sert ve hızlı bir şekilde yapılan selülit masajı haftada bir olmak üzere 10 seans önerilir. Bu şekilde kişi istediği düzgün hatlara ve görünüme sahip olabilir.

Uygulama Fiyatları Hakkında Bilgi Alın